You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tenis Uhříněves

Pátek 14.6.2024
 
Umělá antuka 1
Umělá antuka 2
Umělá antuka 3
Umělá antuka 4
 
7-88-99-1010-1111-1212-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-2121-22
240,-240,-240,-240,-240,-240,-240,-240,-240,-290,-290,-290,-290,-290,-290,-
 následující den »

Vážení sportovní přátelé

dovolujeme si Vás pozvat do našeho sportovního areálu, který se nachází v jihovýchodní části Uhříněvsi, v ulici K Sokolovně. K dispozici jsou 4 zrekonstruované kurty s umělou antukou a 4 hřiště na badminton, umístěné v pevné hale. V zimní sezóně jsou tenisové dvorce zastřešeny 2 přetlakovými halami. Pro hráče jsou samozřejmě k dispozici šatny, WC, sprchy a prostorná klubovna s barem, kde je možné, kromě příjemného posezení s přáteli, pořádat různé společenské akce klubového i firemního charakteru.

Pro zájemce výuky tenisu máme k dispozici 3 klubové trenéry. Pro nejmenší pořádáme tenisové školičky, kde nábory probíhají v mateřských školkách a na prvních stupních základních škol. Samozřejmě je možné dítě přihlásit individuálně na recepci tenisového klubu.

Vzhledem k tomu, že máme do mistrovských soutěží přihlášena nejen družstva dospělých, ale i družstva žákovská, mají šikovní absolventi tenisové výuky perspektivu být zařazeni do družstev na mistrovská utkání, a reprezentovat tak náš tenisový klub.

Výuka starších dětí a dospělých probíhá po dohodě s trenéry v individuálních hodinách nebo v malých skupinkách, maximálně do 4 hráčů.

Co se týče našich dalších sportovních aktivit, rádi bychom Vám nabídli pořádání tenisových nebo badmintonových turnajů „na klíč“ pro různé organizace, to znamená včetně zajištění organizace turnaje, občerstvení i cen pro vítěze.

Jak již z našeho názvu vyplývá, náš klub byl vybrán českým zastoupením firmy HEAD do skupiny prioritních odběratelů této značky, což pro naše zákazníky znamená možnost vyzkoušet si u nás tenisové a badmintonové rakety s následnou možností nákupu za velice příznivé ceny.

Vážení sportovní přátelé, pevně doufáme, že Vás náš areál po první návštěvě zaujme natolik, že se pro Vás stane do budoucna příjemným místem pro Vaši sportovní i psychickou relaxaci.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Martin Turnovský a Mirek Moravec
majitelé sportovního areálu

Chcete zde také nabízet volné hodiny vašeho klubu?


Zavolejte nám

Aby Váš klub zde mohl nabídnout volné hodiny k prodeji, potřebujete rezervační systém. Spolupracujeme s rezervačními systémy: Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz.

Pořiďte si rezervační systém

Pokud Váš klub ještě nemá rezervační systém, vyberte si jeden z těchto 3 rezervačních systémů (Jdemenato.cz, sRoger.com, isportsystem.cz) a můžete nabízet své volné hodiny zde.

Nabízíme volné hodiny klubů

Z rezervačních systémů Jdemenato.cz, sRoger.com a isportsystem.cz přebíráme data obsazenosti tenisových dvorců a volné hodiny nabízíme tenisovým příznivcům.